Dernek Başkanımız Halil APAYDIN Başkanlığında, Genel Sekreter Menderes PAYZE, Genel Muhasip Yardımcısı Cahit YAĞCI ve Denetim Kurulu üyesi İbrahim YÖRÜK’ten oluşan heyet, 11.01.2024 Perşembe günü hemşehrilerimiz Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Ankara Makina Fabrikası Müdürü Bahar CAN KILIÇ’ı makamında, Alman firması HAIMER’in Türkiye Ortağı Makina Mühendisi Mehmet YILDIRIMKARAMAN’ı OSTİM’deki işyerinde, emekli öğretmen ve idareci Sedat CERİT’i ve oğlu Sergen CERİT’i birlikte işlettiği konsol oyunları ile ilgili satış ve bakim yapan SC TEC-NOLOGY isimli İncirli’deki işyerinde, SER-KİM Kimyasal Üretim ve Pazarlama Şirketinin sahibi Serkan DÖNMEZ’i Yakacık’taki işyerinde ziyaret etti.

Ziyarette; Dernek Başkanımız Halil Apaydın amaçlarının hemşehrilerimizi ziyaret ederek birlik ve beraberliğimizi artırmak olduğunu, hemşehrilerimizin işleriyle ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak olduğunu, güzel işler başaran hemşehrilerimizin daha geniş kitlelere tanıtmak olduğunu, bu amaçlarla hemşehrimizi işyerlerinde ziyaret ettiklerini, hemşehrilerimizin başarıları ile gurur duyduklarını ifade ederek başarılarının devamını diledi. Ziyaretlerde Başkan Halil Apaydın ayrıca dernek faaliyetleri ile ilgili önümüzdeki günlerde yapmaya düşündükleri etkinlikler hakkında hemşehrilerimize bilgi verdi.

Hemşehrilerimiz; derneğimizin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve etkinliklerini mümkün olduğunca katılmaya çalıştıklarını, derneğimize her zaman destek olacaklarını, derneğin güzel işler yaptığını ifade ederek ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Samimî bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerde bizleri engüzel şekilde ağırlayan hemşerilerimizi teşekkür ederiz.

Aydınlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu